TUBAPACK, a.s.

TUBAPACK,  a.s. - Výrobná hala, Žiar nad Hronom

 

 

 

Počet svetelných bodov: 18

Dátum realizácie: 08/2017

Nainštalovaný príkon: 2,3 kW

Prvá hliníková tuba bola vyrobená pred viac ako štyridsiatimi rokmi. Vzhľadom na rastúci dopyt a vývoj nových materiálov bola výroba obalových produktov v roku 1997 rozšírená o laminátové tuby. V súčasnosti sa spoločnosť TUBAPACK, a.s. radí medzi najväčších výrobcov túb v regióne Strednej Európy a poskytuje služby zákazníkom kozmetického, chemického, potravinárskeho a farmaceutického priemyslu. Pôvodný svetelná sústava - tvorená plynovými výbojkami svietidlami - bola nahradená našimi LED svietidlami GAMA BAY s čipmi Oslon Square 3G a elektronikou OSRAM. Svietidlá sú špeciálne upravená pre náročnú prevádzku vo výrobnej hale.

 

Svietidlá disponujú konštantným svetelným tokom po celú dobu ich životnosti a vrátane regulačného systému prináša až 70% úspor el. energie. Súčasne sa však výrazne navýšila potrebná intenzita osvetlenia a svetelná sústava tak plní platnú normu STN EN 12464-1: Svetlo a osvetlenie.

 

Špičkové renomované čipy Oslon Square 3G  a elektronika OSRAM podporujú vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť svietidla. S ohľadom na náročné požiadavky investora a k prašnosti prostredia bolo zodpovedne pristúpené aj k teplotnému manažmentu svietidla.

 

Svietidlo GAMA BAY sa ľahko montuje pomocou strmeňa. Aj napriek kompaktné rozmery a vysoké výkony disponuje veľkou plochou vyžarovaného svetla a tým spĺňa požiadavky na oslnenie aj pri náročných aplikáciách. Možnosť výberu optického systému pre optimálnu distribúciu lúčov je od 15 ° až po 98 °.