HLINÍKOVÉ CHLADIČE


Katalóg hliníkových chladičov

Hliník...

 materiál s ktorým pracujeme


Hliník so svojimi vlastnosťami ako je nízka hmotnosť, vysoká pevnosť, dobrá tvárniteľnosť, jednoduché opracovanie, vysoká odolnosť voči korózii a výborná tepelná vodivosť je najvhodnejším materiálom pre výrobu našich chladičov.

Hliník = EN AW 6060/6063, T5/T6/T66 (EN755-2)

Ako vzniká profil

Vaše špecifické požiadavky na chladič zohľadníme už pri výrobe profilu.

Chladičový profil vzniká technológiou prietlačného lisovania, keď sa hliníková zliatina pri teplote 450 - 500 °C a vysokom tlaku pretlačí cez lisovaciu matricu, ktorá definuje tvar chladiča. GAMAalumínium vlastní viac ako 130 matríc pre vytvorenie vašich hliníkových chladičov.

Chladič podľa výberu.

Chladič podľa vášho výberu upravíme v našej prevádzke. K dispozícii máme pri tom technológie delenia, CNC opracovania, zvárania a úpravu povrchu anodickou oxidáciou (eloxovanie). Vďaka kompletnému servisu u nás tak  obdržíte výrobok v požadovanej kvalite priamo k montáži.

Tepelný odpor chladičov

Myslíme na všetko.

Tepelný odpor chladičov (Rth) je dôležitý údaj, ktorý odporúča optimálne navrhnúť odvod stratového tepla pre elektronické súčiastky. Hodnotu Rth nájdete v katalógu chladičov pre jednotlivé typy alebo ju odmeriame na požiadanie prostredníctvom našej technickej podpory.

Chcete nás kontaktovať ?