SLUŽBY

Od hliníkového profilu po finálny výrobok.

Kompletná zakázka od pílenia až po povrchovú úpravu

Disponujeme modernými strojnými zariadeniami, automatickými pílami, flotilou CNC obrábacích centier, zváracím robotom, gravírovačkou až po zariadenia na anodickú oxidáciu hliníka (elox). To znamená, že Vám vieme sprostredkovať kompletnú zákazku od pílenia až po povrchovú úpravu.

Profily na sklade

GAMAaluminium disponuje s viac ako stovkou svojich vlastných profilov. Medzi nimi nájdete veľký výber z chladičových, krabicových alebo konštrukčných profilov.

Vyberte si z nášho katalógu

Zákaznícke profily

Nenašli ste vhodný profil? Dokážeme Vám sprostredkovať vlastný profil bez podmienky minimálneho odberného množstva. Jednoducho, navrhnite profil a pošlite výkres o výrobu, opracovanie a dodanie sa postará GAMAalumínium.

Kontakt

#

Pílenie hliníkových profilov

Pílenie ako najjednoduchšiu a zároveň najčastejšiu požiadavku na výrobu, obslúžia na našom pracovisku 3 kotúčové píly. Zabezpečíme tak pílenie profilov zo štandardných dĺžok 2, 4 a 6m priamo z nášho skladu na množstvo ktoré potrebujete.

Eloxovanie a titanovanie.

Prirodzená ochrana Al.

Je dôležitou súčasťou finálnych výrobkov. Zabráni prirodzenému oxidovaniu hliníka vplyvom atmosferického kyslíka na hliník, ktoré je závislé od vplyvu prostredia, v ktorom sa výrobok nachádza. Podľa toho sa vplyvom prostredia a času mení aj vrstva oxidu a vzhľad hliníkového materiálu. Tým sa mení aj tepelná vodivosť hliníkových materiálov a farebná stálosť.

Okrem funkčnej stránky spĺňa aj estetické požiadavky po aplikácií vhodnej povrchovej úpravy. Realizujeme povrchovú úpravu v odtieňoch prírodná a čierna.

eloxovanie

CNC opracovanie

CNC opracovanie je najvhodnejší spôsob ako s presnosťou opracovať hliníkové chladiče podľa Vašich požiadaviek. Našich 9 CNC centier v prevádzke uspokojí zákazky včas a v požadovanej kvalite..

Fotogaleria

Robotizované zváranie

Potrebujete veľkoformátový chladič alebo výrobok nadrozmerných tvarov? Nie je problém. Disponujeme automatickým zváracím robotom ktorý dokáže spojiť viac kusov chladičov a tým vytvoriť jeden veľký. Máme zákazky na veľké chladiče, používané v trakčných systémoch elektrických vozidiel. Jednoducho na veľkosti skutočne nezáleží.

robot

Technická podpora

Naši inžinieri sú Vám k dispozícii pomôcť s Vaším návrhom, či už samotného profilu, alebo konštrukčným riešením zákaziek.

Kontaktný formulár

support